• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuk parkı bakımsız kaldı

Çocuk parkı bakımsız kaldı

4.3.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

Aydın Kuşadası'nın İkiçeşmelik Mahallesi'nde bulunan çocuk parkı, bakımsız görüntüsüyle tepki çekiyor. Parkta bulunan bazı oyuncukların kırılması, oturma bankları ve zemindeki parkelerin sökülmesiyle çocuk parkı adeta bir harabeye döndü. Parkta gereken çalışmaların kısa sürede yapılmasını talep eden mahalle sakinleri, "Parkın mevcut hali, içimizi sızlatıyor. Çocuklarımız oyun oynayıp vakit geçiremiyor" dediler.

Parkın bakımsızlığından şikayetçi olan vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti.

'KAZA RİSKİ VAR'
Zemindeki parkelerin sökülmesinden dolayı çukurlar oluştuğunu anlatan vatandaşlar, "Bu çukurlara düşerek kazalarla karşı karşıya kalma riski var. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Çocuklarımızın yaşam alanı olan bu parkı modern bir şekilde yenilesinler" diye konuştular.

Fotoğraflar: Mehmet KAVAS

METİN BURMALI

Çocuk parkı bakımsız kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.