• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yatağa bağımlı kızı için yardım bekliyor

Aydın'da sağlık ocağında tıbbi sekreter olarak çalıştığı sırada beyninde kan pıhtısı atan ve bir anda hayatı kararan 40 yaşındaki Şenay Adıgüzel, 5 yıldır yatağa bağımlı halde yaşıyor.

Yatağa bağımlı kızı için yardım bekliyor
Giriş Tarihi: 16.5.2020

PİPETLE BESLENİYOR
İstanbul'da fizik tedavi ile iyileşebilmesi için 200 bir liraya ihtiyacı olan Adıgüzel'in çaresiz kalan ailesi, Aydın Valiliği'nin onayı ile başlatılan yardım kampanyasına hayırseverlerin desteğini bekliyor. Hareket edemeyen, konuşamayan ve midesinden özel mama ile beslenen kızının sağlığa kavuşacağı ümidini koruyan annesi Gülten Yuva, "Bugüne kadar birçok hastaneye gittik. Doktorlar umut vermişti. Ancak İstanbul'da özel bir hastanede fizik tedavi ile kızımın iyileşmesi için bir umut doğdu. 200 bin lira istediler. Bir gelirim olmadığından bu tedavi ücretini karşılayacak maddi gücüm yok. Hayırseverlerin desteğini bekliyoruz" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Yatağa bağımlı kızı için yardım bekliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA