• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zabıta ekiplerine saldıran midyeciler gözaltına alındı

Zabıta ekiplerine saldıran midyeciler gözaltına alındı

1.8.2020

Aydın'da sahilde midye satıcılarına yönelik yapılan denetimde zabıta ekipleri ile midyeciler arasında arbede yaşandı. Zabıtalara saldıran midye satıcıları polis tarafından gözaltına alındı.SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ
Olay, önceki gün Didim ilçesinde meydana geldi. Didim Belediyesi Zabıta ekipleri, sahillerde denetim gerçekleştirdi. Denetimler esnasında, seyyar midye satıcılarına Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından müdahale edildi. Midyeciler ise zabıta personellerinin görevlerini yapmalarını engellemek amacıyla sözlü ve fiziki saldırıda bulundular. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, etkisiz hale getirdikleri saldırganları gözaltına aldı.

■ HÜSEYİN ÇALIŞKAN

Zabıta ekiplerine saldıran midyeciler gözaltına alındı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.