• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP'li Ahmet Deniz Atabay, tecavüzden sıyırmak için eşini aldattığını itiraf etti

CHP’li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı. Atabay, ' Videodaki öpüşen kişi benim. Ancak karşımdaki kişi S.T. değil Z.N.Y. Bu görüntüler kendi evimde çekildi. Kutlama yapıyorduk.' ifadelerini kullandı. Sabah Gazetesi'nden Ceyhan Torlak'ın haberi...

CHP'li Ahmet Deniz Atabay, tecavüzden sıyırmak için eşini aldattığını itiraf etti
SABAH

23.09.2020, 08:40

Kendisine iş istemeye gelen S. T.'ye, belediye meclis üyesi arkadaşının çiftliğinde alkol ve uyuşturucu vererek tecavüz etmekle suçlanan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın savcılıkta, "Videodaki öpüşen kişi benim. Ancak karşımdaki kişi S.T. değil Z.N.Y. Bu görüntüler kendi evimde çekildi. Kutlama yapıyorduk" şeklindeki savunması şaşırttı.


İfadeyi değerlendiren S.T.'nin avukatı Murat Sultansu, "Başkan kendi ağzıyla başka bir kadınla video çekip öpüştüğünü itiraf etti. Müvekkilimi tanımadığını, öptüğü kişinin Z.N.Y. olduğunu ve görüntülerin de kendi evinde çekildiğini söyleyerek, eşini hem de kendi evinde aldattığını da açıkça ifade etmiştir. Müvekkilimi tanımadığını söylemesi suçlamalardan kurtulamaz. Cumhuriyet savcılığının, çiftlik evindeki tecavüzün ispatı için savcılığı çiftliğe giren çıkanları tespit etmek amacıyla orada bulanan tanıkları dinlenmeli, mücavir alandaki kameralar incelenmelidir" dedi.

KAN ÖRNEĞİ ALINMALI
Belediye Başkanı Atabay'ın uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti için kan örneği alınarak uyuşturucu testi yapılmasını isteyen avukat Sultansu "Belediye Başkanı artık eylemi kabul ediyor fakat kadının farklı olduğunu ifade ediyor. Müvekkilimi inkar ederek, hatta üye olduğu dernekleri ve partiyi kendine göre açıklayarak başta savcılık üzere adli makamları yanıltmaya ve dikkatlerini dağıtmaya çalışıyor. Tecavüz suçlamasının gerçek failleri müvekkilimin teşhiste de bulunduğu kişilerdir ve ivedi bir şekilde cezalandırılmalarını talep ediyoruz" dedi.

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın ifadesi ortaya çıktı

CHP'li Ahmet Deniz Atabay, tecavüzden sıyırmak için eşini aldattığını itiraf etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.