• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Tarımsal sanayi yatırımlarının önünü açacağız”

Koçarlı'nın daha güvenli, yaşanabilir, kalkınmış, nüfusu artmış, TOKİ ile buluşmuş, iş ve aş meselesini çözmüş bir ilçe hayaline çok yakın olduğunu kaydeden Başkan Kaplan, "Görevimizin 2. yılını doldururken Koçarlı'yı ihya etme mücadelesini sürdürmekteyiz. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Pandemi dönemindeki sıkıntıları da aşarak Dünya genelindeki darboğazdan milletçe de kurtulmamızla beraber ilçemizin özlemini çektiği yatırımları bir an önce daha hızlı bir şekilde milletimizin hizmetine sunacağız. Şu da var ki sanayi atılımı açısından da ilçemizin kabuğunu kırması gerekiyor" dedi.

“Tarımsal sanayi yatırımlarının önünü açacağız”

3.5.2021

YATIRIMCILARI BEKLİYORUZ
Başkan Kaplan şöyle devam etti: "Koçarlı'da verimli sulak arazilerimiz yoğunlukta olduğu için organize sanayi bölge kurulmasına imkan sağlayacak elverişli alan yok ancak biz Koçarlı Belediyesi olarak yerli ve yabancı yatırımcılarımıza kurumsal anlamda yardımcı olmaya da hazırız. Çevreye zarar vermeyen tesisler için yatırımcılarımıza destek oluruz. Bunun dışındaki yapılaşmayaysa asla müsaade etmeyeceğiz. Amacımız bu noktada öncelikli olarak ilçemizde soğuk hava deposu, kurutma tesisleri, incir işletmesi ve salça paketleme tesisleri gibi alanların oluşacağı bir imar düzenlemesini hayata geçirmektir."


"GÖNÜLLERE DOKUNMAYI ÖN PLANDA TUTUYORUZ"
P
rofesyonel anlamda belediyeciliğin aynı zamanda insanların gelirlerini artıracak projelere imza atmakla olacağını kaydeden Başkan Kaplan, "15 yıllık CHP yönetiminden devraldığımız Koçarlı Belediyesi'ndehızlı bir şekilde Ankara'da projelerimize dönük ziyaret ve temaslara başladık ancak ilk yılımızın sonunda pandemi meydana geldi. Pandemi sürecinde de halkımıza ve esnafımıza gerekli desteği sağladık. Halkla iç içe ve sorunları birinci ağızdan dinleyerek, gönüllere dokunmayı ön planda tutuyoruz. Bizim tüm gayretimiz Koçarlı'nın makus talihini değiştirmek ve senelerdir ihmal edilen, yatırımlardan mahrum bırakılan Demokrasi Şehidi Adnan Menderes'in memleketinde yaşayan insanların hayat standartlarını yükseltmektir. Belediye işi gönül işidir, hizmet yaparken evvela gönüllere dokunacaksınız. Her zaman dediğimiz gibi Koçarlımızın güzel insanlarına ne yapsak azdır. 2 yıllık süreçte bizden desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Aydın Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy'a, AK Parti Aydın Milletvekillerimize ve hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

“Tarımsal sanayi yatırımlarının önünü açacağız” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.