• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeni Asır sayesinde hayali gerçekleşti

Aydın'da otobüs şoförlüğü yaparken geçirdiği trafik kazası sonucu iki bacağını da kaybeden 43 yaşındaki Ramazan Arslan, Yeni Asır'ın haberi sonrasında protez bacağa kavuştu

Yeni Asır sayesinde hayali gerçekleşti

3.5.2021

Yeni Asır'ın 'Tek hayali yürümek' başlığıyla 19 Ağustos 2020'de yayınladığı haberinin ardından, Arslan'a protez takılması için gereken 200 bin lira toplandı. Hayırseverlerin desteğiyle toplanan paralarla protez bacağına kavuşan Ramazan Aslan, Yeni Asır'a ve hayırseverlere teşekkür etti.

SARILIP AĞLADIM
Protez bacağa kavuşunca eşine sarılıp ağladığını belirten Arslan, "İlk adımlarımı attığımda yanımda eşim vardı. O anlarda eşimle sıkı sıkı sarılıp mutluluk gözyaşı döktük. Çok şükür kendi işlerimi halledebiliyorum" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Yeni Asır sayesinde hayali gerçekleşti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.