• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bombacı Osman kendini savundu

Aydın Çineli çiftçilerin meyve bahçelerini doludan korumak için kullandığı ses bombalarının kuraklığa neden olduğu gerekçesiyle kaymakama şikayet ettiği eski milletvekili Osman Aydın, Yeni Asır'ın gündeme taşıdığı iddialara yanıt verdi.

Bombacı Osman kendini savundu

5.6.2021

'RAPORLA İSPATLASINLAR'
KULLANDIĞI makinanın bulutları dağıtma kabiliyetinin olmadığını, yalnızca doluyu yağmura çevirdiğini belirten Osman Aydın, "Yağmur yağmasını engellediğimizi raporla ispatlasınlar, bu makineyi söküp atayım. Asıl yağmuru yağdıran biziz" dedi. Çine Kaymakamı Turan Erdoğan ise "Bize yapılmış bir şikayet var, gereğini yapacağız" diyerek inceleme başlatıldığını ifade etti.


BAHÇESİNİ BASINA AÇTI
Çine Belediye Eski Başkanı ve CHP Eski Aydın Milletvekili Osman Aydın, Gökyaka ve Saraçlar Mahallesi sınırlarında bulunan meyve bahçesinde yaşanan tartışmalar sonrası açıklama yaptı.

KAZIM YÖRÜKCE

Bombacı Osman kendini savundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.