• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vicdansız evlat! Annesini döverek öldürdü

Başka bir olayda dayak yiyen Mustafa Baytok, hastanede gözaltına alındı.

Vicdansız evlat! Annesini döverek öldürdü

15.9.2021

AYDIN Yeni Mahalle'de yaşayan ve psikolojik sorunları olan Mustafa Baytok, kendisine para vermeyen annesini döverek öldürdü. Alınan bilgiye göre, 60 yaşındaki Ayşe Baytok'u 1 haftadır görmeyen komşuları, evden gelen kötü kokuları fark edince polisi aradı. Olay yerine gelen ekipler, kapıyı kırıp içeri girdiğinde Baytok'un cesediyle karşılaştı.

Kadının elbiselerinin yırtılmış olması ve vücudundaki şişliklerden cinayet şüphesi üzerinde duran polis, güvenlik kameralarından eve en son yaşlı kadının oğlu Mustafa Baytok'un girdiğini belirledi. Mustafa Baytok, başka bir olayda kavga ettiği kişiden dayak yediği için gittiği hastanede gözaltına alındı. Baytok'un ilk ifadesinde olay günü annesiyle tartışıp evden çıktığını söylediği öğrenildi.

■ KAZIM YÖRÜKCE

Vicdansız evlat! Annesini döverek öldürdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.