• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şahin’den Karpuzlu’ya damperli kamyon hibesi

Şahin’den Karpuzlu’ya damperli kamyon hibesi

25.11.2021

TÜRKİYE Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i, TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ve Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi Dönmez birlikte ziyaret etti. Daha önceki ziyarette Başkan Şahin, Karpuzlu Belediyesi'ne damperli kamyon hibe edeceğinin sözünü vermişti. Şahin, bu ziyarette damperli kamyonun anahtarını Başkan Dönmez'e teslim etti. Başkan Dönmez ise "Belediyemize hibe edilen damperli kamyonun anahtarını teslim aldık. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyor, Sayın Başkanımıza teşekkürlerimizi
Şahin’den Karpuzlu’ya damperli kamyon hibesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.