• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li 'nden çöp rezaleti!

CHP'li Erdek Belediyesi'nden çöp rezaleti!

15.08.2019, 17:15

Ülkemizin güzide tatil merkezlerinden biri olan 'in Erdek ilçesinde, toplanmayan çöpler tepeler oluşturdu. 'li belediyenin bu tutumına halk tepki gösterdi.

Tatilcilerin uğrak mekanlarından olan ve ülkemizin önemi turizm alanlarının başında gelen Balıkesir'in Erdek ilçesi, çöplerle kaplanmış durumda.

KONTEYNERLERDEN DIŞARI TAŞTI
İlçedeki çöplerin toplanmaması nedeniyle konteynerlerin dışına taşan çöpler, hem kötü koku yayıyor hem de sağlık için tehdit oluşturuyor.

HALK TEPKİLİ
Öte yandan ilçede yaşayanlar ve tatil için ilçede bulunanlar ise çöplerin toplanmadığı gerekçesiyle CHP'li Erdek Belediyesi'ne tepki gösterdi..

CHP'li Erdek Belediyesi'nden çöp rezaleti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN