• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sen de yaparsan!

Sen de yaparsan!
Giriş Tarihi: 16.8.2019

’nda 80 hektarlık ormanı yakan ’ın oğlu ’ın da emekli astsubay olduğu ortaya çıktı. Komşuları emekli öğretmene, “Örnek olman gerekirken yaktın güzelim ormanı” diyerek tepki gösterdi

Balıkesir'deki Marmara Adası'nda 12 Ağustos'ta çıkan ve 80 hektar alanda etkili olan orman yangını ile ilgili olarak tutuklanan 69 yaşındaki Hüseyin Taşkıran'ın emekli öğretmen, 45 yaşındaki oğlu Orhun Taşkıran'ın da emekli astsubay olduğu ortaya çıktı.

Yangından sonra 7 kişinin görgü tanığı olarak ifadesine başvurulduğu belirtilirken, Taşkıran ailesinin komşularının, ifade sırasında gözyaşı döken Hüseyin Taşkıran'a, "Ne yaptın be Hüseyin öğretmenim. Vatandaşlara öğretmen olarak senin örnek olman gerekirken yaktın güzelim ormanı" diye tepki gösterdikleri öğrenildi.

FATİH ŞENDİL

Sen de yaparsan! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN