• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

7 bin liralık

atv'de yayınlanan 'nın programında Özkan'ı namus meselesi nedeniyle öldürdüğünü itiraf ettikten sonra tutuklanan 'ın cinayeti, 7 bin lira için işlediği tahmin ediliyor.

7 bin liralık cinayet
Giriş Tarihi: 8.11.2019

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde kaybolduktan 9 gün sonra cesedi bulunan ve cinayete kurban gittiği anlaşılan 23 yaşındaki Gökhan Özkan'ın 7 bin lirasının kayıp olduğu öğrenildi. atv'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında Özkan'ı namus meselesi nedeniyle öldürdüğünü itiraf ettikten sonra tutuklanan Ercan Orhan'ın cinayeti, 7 bin lira için işlediği tahmin ediliyor. Zanlı Ercan Orhan'ın ayrıca insan kaçakçılığından da tutuklanarak cezaevine girip çıktığı öğrenildi.

FATİH ŞENDİL

7 bin liralık cinayet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA