• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de ulaşımı olumsuz etkiledi

'de etkili olan , ulaşımda aksamalara yol açtı. Bölge trafik ekipleri de sürücülere hız ve takip mesafesi konusunda uyarılarda bulundu.

Denizli'de sis ulaşımı olumsuz etkiledi
AA

29.12.2020, 11:54

Kent genelinde yüksek kesimlerde gece saatlerinde devam eden sağanağın ardından yüksek kesimlerde sis oluştu. Denizli-Antalya kara yolunun Kazıkbeli Geçidi ile Denizli-Muğla kara yolunun Sarıabat mevkisinde aralıklarla etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düştü.Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinde de görüş mesafesinin yer yer 5 metreye kadar düşmesiyle trafik akışı, zaman zaman durma noktasına geldi. Araç sürücüleri, kara yolunda dörtlüleri açık halde ilerlemeye çalıştı. Bazı sürücüler araçlarını kenara çekerek sisin kalkmasını bekledi.
Bu arada bölge trafik ekipleri de sürücülere hız ve takip mesafesi konusunda uyarılarda bulundu.

Denizli'de sis ulaşımı olumsuz etkiledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.