• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu illerde yaşayanlar dikkat! 'dan uyarı geldi

Meteoroloji bugün kuvvetli sağanak yağışa teslim olacak illeri belirtti. ise bu illerde ve çevre bölgelerde oluşabilecek , , yıldırım ve dolu konusunda uyardı.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! AFAD'dan uyarı geldi

11.06.2021, 13:14

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın Metetoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığı bilgiler doğrultusunda yaptığı uyarıda bazı illerimiz sel baskınına karşı dikkatli olma konusunda uyarıldı.

Açıklamada, Muğla, Aydın, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Denizli, Konya, Aksaray, Niğde, Ankara ve Kırıkkale çevrelerinde kuvvetli şekilde olacak yağış sel ve su baskınına neden olabileceği söylendi.

Meteoroloji'den bu iller için sağanak uyarısı! İzmir'de hava nasıl olacak?

AFAD, bu iller ve çevre illerini sel, su baskını, yıldırım ve dolu gibi olumsuzluklara karşı uyardı.

Oluşabilecek sel tehlikesinde sel bölgesini hemen terk edip yüksek ve güvenli bölgelere gidilmesi gerektiği, araç içinde olanların suyla dolmuş olan yolları tercih etmemesi gerektiği duyuruldu.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! AFAD'dan uyarı geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.