• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

her zaman yanımızda

Yeni Asır her zaman yanımızda

15.04.2018, 23:07

Turkuvaz Medya Reklam Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kurşunlu, Yeni Asır Gazetesi Reklam Satış Grup Koordinatörü Mehmet Ali Candan ve Reklam Satış Müdürü Şans Emekli, Manisa Orgazine Sanayi Bölgesi Başkanlığı'na dördüncü kez seçilen Sait Cemal Türek'i ziyaret etti.
Başkan danışmanı Nihat Akyol'un da hazır bulunduğu görüşmede Yeni Asır Gazetesi'nin bu yıl başlattığı sektörel toplantılarla yerelden genele sanayicilerin sorunları ve çözüm önerilerinin gündeme taşınması görüşüldü. Turkuvaz Medya Reklam Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kurşunlu, "Bölgenin en modern ve yıllık ticaret hacmi 10 milyar doları bulan Manisa OSB'nin gelişimini yakından takip ediyoruz. Yeni Asır olarak önümüzdeki süreçte neleri yapabileceğimizi belirleme adına buradayız" dedi.

ÇERÇİ'NİN PROELERİ

Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Cemal Türek, "Yeni Asır bölgeden genele yayın hayatına başlaması ve bölgenin sorunlarını gündeme taşıması bizim için çok önemli. Her zaman yanımızdasınız. Gündeme getirdiğiniz projelerinize bizde size her zaman destek vermeye hazırız" dedi.
Yeni Asır ekibi OSB ziyareti ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'yi makamında ziyaret etti. Dr. Mehmet Çerçi ,Yunusemre'de 4 yılda gerçekleştirdiği ve devam eden projelerini anlattı. Başkan Çerçi, bölgede 5500 konutun yer alacağı en büyük uydu kent Yunus Kent ile 7500 konutluk kentsel dönüşüm projelerinin ilçeyi, daha da modernleştireceğini anlattı. Çerçi, "Modern bir kentleşme içindeyiz" dedi.

ALİ FİLİZKAN

Yeni Asır her zaman yanımızda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN