• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Demiryolundan tehlikeli geçişe son

Demiryolundan tehlikeli geçişe son
Giriş Tarihi: 14.5.2019

Manisa'da tren yolundan tehlikeli geçiş yapılan altgeçit ile sonra erdi. AK Partili Şehzadeler Belediyesi ve TCDD Bölge Müdürlüğü işbirliği ile yapılan altgeçit sayesinde vatandaşlar karşıdan karşıya güvenle geçiyor.

Manisa'da Şehzadeler ilçesinde Akpınar ve Adnan Menderes Mahalleleri arasından geçen tren yolu mahallelinin kabusu oldu. Ancak AK Partili Şehzadeler Belediyesi ve TCDD Bölge Müdürlüğü işbirliği ile vatandaşlar için yaya altgeçidi yapıldı. AK Partili Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yapımı tamamlanan geçitte incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmalar hakkında teknik personelden bilgi alan Başkan Çelik, "Adnan Menderes Mahallesi ve Akpınar mahallelerimiz arasından geçen bu tren yolu vatandaşlarımız açısından büyük sıkıntılar yaşatıyordu. Bu çalışmamız ile birlikte vatandaşlarımız rahatlıkla tehlikesiz bir şekilde geçebilecekleri bir alt geçide kavuşmuş oldu" dedi.

NERMİN UÇTU

Demiryolundan tehlikeli geçişe son haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN