• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yaralı hayvanların Reyhan annesi

Yaralı hayvanların Reyhan annesi
Giriş Tarihi: 13.8.2019

'da yaşayan hayvansever , evinin kapısını yaralı hayvanlara açtı.

Manisa'da yaşayan hayvansever Reyhan Elbirliler, evinin kapısını yaralı hayvanlara açtı. Göremeyen, yürüyemeyen 7 kediye yıllardır bakan Elbirliler, tarlada bir çiftçinin bulduğu ve uçamayan leyleğe bakmaya başladı. Hayvan dostu Elbirliler, şimdiye kadar kirpi, çekirge, baykuş gibi birçok hayvanı evinde misafir ettiğini, onlar için evinin bir odasını hayvan odasına çevirdiğini söyledi. Elbirliler, "Gözümü açtığımdan beri hayvanlarla iç içeyim. Evime geldiğinde beni onlar karşılıyor. Bütün stresi, kötü duyguları alıyorlar. Keşke her evde bir hayvan olsa. Evinin bir odasını felçli hayvanlar için ayırdım" dedi.

NERMİN UÇTU

Yaralı hayvanların Reyhan annesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN