• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuk oyun parkları kirden pastan geçilmiyor

Çocuk oyun parkları kirden pastan geçilmiyor
Giriş Tarihi: 8.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

İzmir Bornova'da çocuk oyun parklarının bakımsızlıktan dolayı metal kısımlarının paslandığı, salıncak ve tahterevalli oturaklarının da vidalarının olmadığı için çocuklar için tehlike yarattığı belirtildi. Vatandaşlar çocuk oyun parklarının belirli zaman aralıklarında kontrol edilerek bakım yapılmasını istedi. Pınarbaşı Mahallesi 7048 sokakta bulunan çocuk oyun parkının adeta kaderine terk edildiğini vurgulayan vatandaşlar, Bornova Belediyesi ekiplerinin gelip parktaki oyun aletlerine bakım yapmasını istedi. Çocuk parkındaki merdiven, salıncak zinciri gibi metal parçaların zamanla bakımsızlıktan dolayı paslandığını, oyuncaklarda kullanılan plastik malzemelerin de vidalarının ve diğer aksamlarının zamanla düştüğünü ya da kırıldığını belirten vatandaşlar, çocuk parklarının en kısa zamanda kontrolden geçirilmesini istedi.

Çocuk oyun parkları kirden pastan geçilmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA