• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üçüncü kattan düştü burnu bile kanamadı

Manisa Şehzadeler’de bir apartmanın üçüncü kat balkonundan düşen 1.5 yaşındaki Züleyha bebek, büyük bir mucize eseri burnu bile kanamadan kurtuldu. Hastaneye kaldırılan küçük kızın durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi.

Üçüncü kattan düştü burnu bile kanamadı

20.7.2020

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde meydana gelen bir kazada yaşanan mucize kurtuluş görenleri hayrete düşürdü. Aynı durumda neredeyse her gün ölüm haberleri aldığımız olayda bu kez, üçüncü katın balkonundan düşen bir bebeğin burnu bile kanamadan kurtulması ailesi ve yakınları tarafından sevinç gözyaşlarıyla karşılandı.

20 METREDEN DÜŞTÜ
Görenlerin şaşkınlığını gizleyemediği olay Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde, Kuşlupahçe mahallesi 4207 sokakta bulunan 4 katlı bir apartmanın üçüncü katında meydana geldi. Üçüncü kat balkonunda oynayan ve o sırada balkonda yalnız olan 1.5 yaşındaki Züleyha H, bir anda 20 metre yükseklikteki balkondan bahçeye düştü. O sırada çığlık seslerini duyan ve olayı gören minik çocuğun babas ile çevredekilerin ihbarıy-la olay yerine polis ve sağ-lık ekipleri geldi.

SEVİNÇ GÖZYAŞLARI

Üçüncü kattan düşen ve hala nefes alan bebeğe ilk müdaha-leyi yapan sağlık ekipleri, ambu-lansa aldıkları minik Züleyha'yı önlem amaçlı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırdı. Burada müşahede altı-na alınan, muayenesi ve tetkik-leri de yapılan bebeğin burnu-nun bile kanamadığı, vücudunda her hangi bir kırık bulunmadığı tespit edildi. Hayati tehlikesi bulun-mayan ve 3'üncü kattan düşmesi-ne rağmen yara bile almadan kurtu-lan 1.5 yaşındaki Züleyha bebek, bir süre hastanede tutulduktan sonra ailesine teslim edildi. Bebeklerinin hiçbir şeyi olmadığını gören ailesi ve yakınları sevinç gözyaşları döktü.


Serkan ÖZCAN

Üçüncü kattan düştü burnu bile kanamadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.