• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şehrim Benim Evim Projesi ile öğrenciler Manisa’yı gezdi

Şehrim Benim Evim Projesi ile öğrenciler Manisa’yı gezdi

25.11.2021

2014 yılında Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimince, öğrencilerin kenti ve ilçelerini ziyaret ederek tanımalarına, yaşadıkları çevrenin tarihi ve doğal zenginliklerinin farkına varmalarına katkıda bulunmak amacıyla, "Şehrim Benim Evim Projesi" uygulanmaya başlandı. 6 yıldır revize edilerek uygulanan proje kapsamında 20 bine yakın öğrenci gezilere katıldı.

VALİ ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ
MANİSA Saruhanlı Hacırahmanlı Atatürk Mehmet Otan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte "Şehrim Benim Evim Projesi" kapsamında kentte düzenlenen geziye katıldı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, öğrencilere kitap hediye etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler rehber öğretmenler eşliğinde Ağlayan Kaya, Sultan Camii ve Külliyesi, Mevlevihane, MCÜ Tıp Tarihi Müzesi, Şehzadeler Park ve Osmanlı Müzesi gibi tarihi ve kültürel yerleri gezdi. ■ CÜNEYT HASÇELİK

Şehrim Benim Evim Projesi ile öğrenciler Manisa’yı gezdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.