• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'daki tekne kazasında korkunç iddia

Muğla'daki tekne kazasında korkunç iddia

06.06.2019, 09:30 Güncelleme Tarihi: 06.06.2019,09:31

’da ’e ait sürat teknesi, görev yapan gazetecileri taşıyan tekneyi çarparak batırdı. (Magazin Gazetecileri Derneği) olaya sert tepki gösterdi: Sürat teknesi çarpma anında hız kesmeyerek adeta terör estirmiştir. Akla ‘Kasıtlı mı yapıldı?’ sorusu geliyor. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız.

CANLARINI ZOR KURTARDILAR
Bodrum'da önceki gün yaşanan bir kaza, medya dünyasını ayağa kaldırdı. Üç magazin muhabirinin görev yaptığı tekne, Maçakızı'na ait sürat teknesinin çarpması sonucu battı. Gazeteciler canlarını zor kurtarırken, kaptan Osman Demirkoz ağır yaralandı. Olayın ardından MGD sert bir açıklama yaparak olayı kınadı.

ARKASINA BİLE BAKMADI
MGD yönetimi, açıklamasında duruma şöyle tepki gösterdi: Maçakızı Otel'in sürat teknesi, olay anında dümen kırmayarak, sürat kesmeyerek adeta terör estirmiştir. Teknenin arkasına dahi bakmadan gitmesi, akla 'Kasıtlı mı yapıldı?' sorusunu getirmektedir. Olay adeta bir cinayet girişimi görüntüsü vermektedir. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız.BU İŞİN SONU ÇOK TEHLİKELİ
Gazeteci arkadaşların verdiği ifadelere göre; görüntü alınmasını engellemeye yönelik bir 'kasıt' olma ihtimali yüksek... Eğer öyleyse durum çok vahim demektir. Ortada gerçekten bir kasıt varsa, birilerinin şiddetle cezalandırılması gerekir.

SABAH - GÜNAYDIN

Muğla'daki tekne kazasında korkunç iddia haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN