• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da neler oluyor?

’da tatilcileri panikleten üç olay yaşandı. Su hattı patlayınca yolda derin yarıklar oluştu, ’daki ‘ölüm kavşağı’nda bir araç yaptı ve ’ne inen domuzlar korku saçtı.

Bodrum’da neler oluyor?

14.07.2019, 10:56

Bodrum'da tatilciler zor günler geçiriyor! Geçtiğimiz günlerde meydana gelen üç olay yüzünden korku dolu anlar yaşandı. Gölköy'de su hattında bir patlama oldu.

Bir anda tonlarca su akmaya başladı, etrafa büyük taşlar saçıldı. Barış Akarsu'nun da hayatını kaybettiği Torba'daki kavşakta yine bir kaza oldu. Direksiyon hakimiyetini kaybeden araç, orman yoluna doğru hızla ilerleyerek ağaçlara çarpıp durdu. Önceki gün de Türkbükü'ne domuzlar indi. Yemek arayan yaban domuzları tatilcilere panik yaşattı.

Gölköy'de su hattında meydana gelen patlama sonucunda yolda derin yarıklar oluştu. Etrafa saçılan büyük taşlar yüzünden yolun bir şeridi trafiğe kapatıldı.

Torba'da 'ölüm kavşağı' olarak bilinen yerde yine kaza yaşandı. Hız yapan araç, direksiyon hakimiyetini kaybedip önce bir otomobile çarptı, ardından da ormana doğru uçtu. Kazanın ardından trafik felç oldu.

Türkbükü'ne domuzlar indi. Çöplerde yiyecek arayan yaban domuzları, küçük su deresini kullanarak denize kadar ulaştı. Sürü halinde gezen domuzlar yüzünden tatilciler rahat yürüyemiyor.

SABAH/GÜNAYDIN - EVREN ABDULLAHOĞLU

Bodrum’da neler oluyor? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA