• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Evini alan kadını öldüren kaptana hapis

Evini alan kadını öldüren kaptana hapis
Giriş Tarihi: 11.8.2019

Bodrum Turgutreis'te evini icradan satın alan Arzu Ertan'ı öldüren Fikret Bayırlı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Bodrum'da kaptanlık yapan ve bir süre bar işleten Fikret Bayırlı'nın işleri kötü gidince bankalara olan borçlarını ödeyemedi. Bunun üzerine Bayırlı'nın, Turgutreis'teki evi icradan satılığa çıkarıldı. Bankanın satışına katılan Ertan, 4 ay kadar önce Turgutreis'te bulunan müstakil evi icradan satın aldı. Ancak Arzu Ertan, evi boşaltmasını için tartıştığı Fikret Bayırlı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Cezaevine yollanan Bayırlı, "Beni tehdit ediyordu bunaldım. Ateş etmeye niyetim yoktu" dedi.

ADEM ÜLKER

Evini alan kadını öldüren kaptana hapis haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN