• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tatilciler yolları kilitledi

Tatilciler yolları kilitledi
Giriş Tarihi: 14.8.2019

Muğla'nın merkezlerinin bulunduğu güzergahlarda, bayram tatilinin yarattığı trafik yoğunluğu sürüyor. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli ve Aydın'dan gelenler; Akyaka, Marmaris ve Datça yönünde yoğunluk oluşturdu.

Muğla'nın turizm merkezlerinin bulunduğu güzergahlarda, bayram tatilinin yarattığı trafik yoğunluğu sürüyor. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli ve Aydın'dan gelenler; Akyaka, Marmaris ve Datça yönünde yoğunluk oluşturdu. Bodrum-Milas karayolunda araç kuyrukları oluştu. Bodrum'un Yokuşbaşı mevkiindeki sıkışıklığa ekipler müdahale etti. Marmaris'teki trafiği azaltmak için trafik ışıklarının büyük çoğunluğu yanar söner hale getirildi. Trafik denetimleri polis helikopteriyle havadan da gerçekleştirildi. İlçede sahilleri dolduran yerli ve yabancı turistler ise güneşlenip denize girdi.

ADEM ÜLKER

Tatilciler yolları kilitledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN