• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kaçış Rampası’nı mola yeri yaptılar!

Muğla'yı Marmaris, Fethiye, Datça ve Antalya'ya bağlayan Gökova'daki 'ndeki kaçış rampası, pes dedirten bir görüntüye sahne oldu.

Kaçış Rampası’nı mola yeri yaptılar!
Giriş Tarihi: 15.8.2019

Muğla'yı Marmaris, Fethiye, Datça ve Antalya'ya bağlayan Gökova'daki Sakar Geçidi'ndeki kaçış rampası, pes dedirten bir görüntüye sahne oldu. Freni patlayan araçların kaçması için 3 yıl önce yapılan ve birçok kazanın önüne geçilmesini sağlayan kaçış rampası, bu defa bilinçsizce mola yeri olarak kullanıldı. Rampa girişine parkeden 2 otomobildekiler, tehlikeye aldırmadan kaçış rampasında mola verdi. Bazı sürücüler tarafından fotoğraflanan rampa molası, "Allah'tan freni patlamış TIR gelmemiş. Gelse hepsini biçip geçer. Her yıl en az 6-7 TIR ve kamyonun freni patlıyor ve buraya giriyorlar. Bilinçsizliğin bu kadarına da pes" şeklinde yorumlandı.

ADEM ÜLKER

Kaçış Rampası’nı mola yeri yaptılar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA