• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Minik Kaan melek oldu

Minik Kaan melek oldu
Giriş Tarihi: 24.8.2019

Muğla Fethiye Esenköy Mahallesi'nde arkadaşlarıyla oynarken karnının üzerine düşen Kaan Ege Özcan, kalkıp oyuna devam etti. Aynı gün karnı ağrıyan Kaan Ege, iştahsızlık yaşadı ve kustu. Baba Kenan Özcan ve anne Songül Özcan, hemen Kaan'ı Fethiye'deki bir hastaneye götürdü. Burada yapılan muayene ve tetkiklerin yanı sıra çekilen filmlerde Kaan Ege'nin karın boşluğunda bir ur tespit edildi. Özcan ailesi doktorların önerisi ile Kaan Ege'yi Antalya Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Burada yapılan tetkiklerde, minik çocuğa çok nadir görülen beyin merkezli karın boşluğunda kanser teşhisi konuldu.

40 GÜNLÜK MÜCADELE
HEMEN tedaviye alınan Kaan Ege, yaklaşık 40 gün boyunca iyileşmek için çaba gösterdi. Aldığı kemoterapinin ardından fenalaşan ve yoğun bakıma alınan Kaan Ege, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özcan ailesi büyük bir üzüntü yaşarken, Kaan Ege'nin cenaze namazı Kocatepe camisinde kılınan cenaze namazının ardından Hallaçlar mezarlığında toprağa verildi.

ERDOĞAN CANKUŞ

Minik Kaan melek oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN