• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sokaklarında ‘Bağbozumu Şenliği’

Bodrum sokaklarında ‘Bağbozumu Şenliği’
Giriş Tarihi: 8.9.2019

sokaklarında davul zurna eşliğinde başlayan 5. Karaova Bağbozumu Şenliği'ne, yerli yabancı çok sayıda ilgi gösterdi. Kortej yürüyüşünde yöresel kıyafetlerle oynayanları gören turistler, fotoğraf çekmek için birbiriyle yarıştı

Bodrum sokaklarında davul zurna eşliğinde başlayan 5. Karaova Bağbozumu Şenliği'ne, yerli yabancı çok sayıda turist ilgi gösterdi. Kortej yürüyüşünde yöresel kıyafetlerle oynayanları gören turistler, fotoğraf çekmek için birbiriyle yarıştı.

ÜZÜM VE KEŞKEK DAĞITILDI

Bodrum Belediyesi'nin desteğiyle Karaova- Der'in düzenlediği Karaova Bağbozumu Şenliği, keşkek kazanın yanmasının ardından kortej yürüyüşü ile başladı. Kumbahçe Meydanı'nda toplanan kalabalık, davul zurna eşliğinde, Cumhuriyet Caddesi'nden Belediye Meydanı'na ulaştı. Yoldan geçen turistlere ve esnafa sepet sepet Karaova bağlarının üzümleri ile keşkek dağıtıldı.

TUBA AYHAN

Bodrum sokaklarında ‘Bağbozumu Şenliği’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN