• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Annemle beni huzurevine yerleştirin”

'da, halk arasında 'Tavuk karası' olarak bilinen gece körlüğü hastalığına yakalanan ve zamanla görme yetisini tamamen kaybeden (63), yatalak annesi Halise Özdemir'le (89) hayata tutunmaya çalışıyor.

“Annemle beni huzurevine yerleştirin”

14.2.2020

Menteşe'nin kırsal Dağpınar Mahallesi'nde yaşayan Rafiye Özdemir, "Ziyaretimize gelen olursa, sobamızı yakıyor ve yemeğimizi pişirip dolaba koyuyor. Buzdolabındaki yemeği 2-3 gün yiyoruz" dedi. "Annem yatalak olduğu için kaldırıp indiremiyorum. Çaresiz durumdayım. 3 gün ömrüm olsa bile, bir kez görmek istiyorum" diyen Özdemir, yetkililerden annesiyle birlikte kendisini aynı huzurevine yerleştirmelerini istedi.

“Annemle beni huzurevine yerleştirin” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.