• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tatilcinin aracını tekmeleyen CHP'li Fethiye Başkanı alkollü çıktı

Alkollü olduğunu iddia ettiği tatilci vatandaşın aracını korumasıyla tekmeleyen CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın yalanı tutmadı. Saldırgan başkan 0,36 promil alkollü çıktı. Sabah Gazetesi'nden Hayrettin Şaşmaz'ın haberi...

Tatilcinin aracını tekmeleyen CHP'li Fethiye Başkanı alkollü çıktı
SABAH

03.10.2020, 08:44

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yol tartışması sırasında CHP'li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve koruması, Çağlar Özbakır adlı tatilcinin aracını tekmelemiş, bu anlar ortaya çıkmıştı. Olay sonrası tatilcinin alkollü olduğuna yönelik haberler yapılmıştı. Ancak gerçek ortaya çıktı. Olay akşamı CHP'li başkanın alkollü olduğuna dair Fethiye Devlet Hastanesi'nden alınan rapora SABAH ulaştı. Raporda, CHP'li Karaca'nın 0,38 promil alkollü olduğu, alkollü olduğu iddia edilen tatilci Çağlar Özbakır'ın ise alkollü olmadığı yer aldı.

HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU
Fethiye'de polise başvuran bir tatilci, trafikte tartıştığı iki kişinin kendisine hakaret ederek otomobilini tekmelediğini söylemiş, emniyete giderek şikâyetçi olmuştu. Yapılan araştırmalar sonucu bu kişilerin Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile koruması olduğu ortaya çıkmıştı. Hakkındaki şikayet sonrası CHP'li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 'mala zarar verme', 'hakaret' ve 'tehdit'ten suçlarından ifade vermişti.

KİBİRDEN GÖZLERİ DÖNMÜŞ
Bir süre sonra Karaca'nın, Özbakır'ın aracına saldırdığı anların görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntülerde Alim Karaca'nın aracın üstüne yürüdüğü ve tekmelediği görülmüştü. Tüm bu olaylar sonrası bir takım haberler yapılmış, haberlerde CHP'li Başkan Karaca'nın mağdur tatilciden özür dilediği ileri sürülmüştü. Ancak Çağlar Özbakır yaptığı açıklamada kimsenin kendisinden özür dilemediğini söylemişti. Konuyla ilgili SABAH'a konuşan Çağlar Özbakır, "Kimse benden özür dilemedi. Kimseye ulaşmadan üst perdeden konuşmaya devam ediyorlar. Kibirden gözleri dönmüş" açıklamasında bulunmuştu.

Fethiye'de CHP'li başkanın aracını tekmelediği o genç konuştu: Özür dilendi iddiaları yalan Fethiye’de tatilcinin aracını tekmelemişti! O anların görüntüleri ortaya çıktı

Tatilcinin aracını tekmeleyen CHP'li Fethiye Başkanı alkollü çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.