• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çuval cinayetinde indirim uygulanmadı

Fethiye'de kaybolduktan 10 gün sonra başına çuval geçirilmiş cesedi bulunan Aziz Özbay'ın katilleri olarak yakalanan eşi ve yanlarında çalışan Suriyeli işçiye ağırlaştırılmış müebbet cezası verildi.

Çuval cinayetinde indirim uygulanmadı
Giriş Tarihi: 21.11.2020

İKİSİ DE CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
SANIKLARIN birbirini suçladığı duruşmada mahkeme indirim uygulamadı. Olay, 16 Aralık 2017'de Fethiye'nin Karaçulha Mahallesi'nde meydana geldi. Bir tarlada başına çuval geçirilmiş ve yarı çıplak halde bir ceset bulundu. Polis cesedin 10 gün önce eşi Rabia Özbay tarafından kayıp başvurusunda bulunulan Aziz Özbay'a ait olduğunu belirledi. Özbay'ın eşi Rabia Özbay ve yanlarında çalışan Suriyeli İbrahim Şeyh'in cinayetle ilişkisi olduğu tespit edildi ve her ikisi de cinayeti itiraf etti.

ERDOĞAN CANKUŞ

Çuval cinayetinde indirim uygulanmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA