• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Muğlalı ’nın adı parkta yaşayacak

Muğlalı Bensu Narlı’nın adı parkta yaşayacak

10.6.2021

MUĞLA Milas'ta 13 Mart'ta eski erkek arkadaşı Serhat Kantaş tarafından vurularak öldürülen 23 yaşındaki Bensu Narlı'nın adı parkta yaşatılacak. Milas Belediye Meclisi'nde alınan karar ile talihsiz genç kızın adı, Güllük'teki bir parka verildi.

"Bensu Narlı Parkı" yazılı tabela önümüzdeki günlerde parka yerleştirilecek. Kadına şiddetin önüne geçmek ve acıların yaşanmaması için daha fazla duyarlılık oluşturmak istediklerini söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, "Katledilen insanlarımızın adlarını sonsuza kadar yaşatmak hepimizin temel ve ortak sorumluluğu" dedi.

■ ADEM ÜLKER

Muğlalı Bensu Narlı’nın adı parkta yaşayacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.