• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Katil jant

’ta saman balyalama aracının tekerleğini tamir etmek isteyen tornacı içi hava dolu lastiğin patlaması sonucu yaşamını yitirdi, ise ağır yaralandı.

Katil jant

10.5.2021

Uşak'ın Ulubey İlçesi sanayi sitesinde meydana gelen olayda tornacı Mustafa Vural (45) işyerine getirilen saman balyalama makinesinin tekerini tamir etmek istedi. Vural, makinenin tekerinin jantına kaynak yapmaya başladığı esnada içi hava dolu lastik müthiş bir patlama ile parçalandı.

BİR KİŞİ BACAĞINDAN YARALANDI
Mustafa Vural'ın yüzüne isabet eden lastik parçaları, yüzünü parçalayarak yaşamını oracıkta yitirmesine neden oldu. Patlamada fırlayan jant bacağına isabet eden Recep Yılmaz ise yaralandı. Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yılmaz'ın hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Katil jant haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.