Mali müşavirlere iletişim eğitimi

Giriş Tarihi:27.05.2012, 18:17 Güncelleme Tarihi:27.05.2012, 18:17

Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği İzmir Şubesi, üyelerinin kişisel gelişimlerini sağlamak ve daha iyi hizmet sunmaları için eğitim çalışmalarına başladı. Bu kapsamda ilk olarak dernek merkezinde düzenlenen Temel İletişim Teknikleri Semineri'ne katılan mali müşavirler ve muhasebeciler, hizmet verdikleri kurumlar ve vatandaşlarla doğru iletişim kurmanın tekniklerini öğrendi. Mali müşavir ve muhasebeciler, Yönetim Danışmanı Memet Özkan tarafından verilen seminer ile mesleklerini daha iyi anlatma imkanına sahip olacak. Üyelerinin mesleki ve kişisel gelişmelerini sağlamak için eğitim çalışmalarına başladıklarını dile getiren Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği İzmir Şubesi Başkanı Avni Özen, temel iletişim teknikleri semineri ile de üyelerinin kendilerini hem hizmet verdikleri kurumlara hem de vatandaşlara daha iyi anlatmasını sağlayacağını kaydetti.

DEVAM EDECEK

Memet Özkan tarafından verilen seminerden üyelerinin büyük fayda sağladığını, bu tür eğitimlere devam edeceklerini açıklayan Özen, "Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Borçlar Kanunu Temmuz ayında yürürlüğe girecek. Bu kanunla mali müşavirlere ve muhasebecilere büyük görevler düşüyor. Kanuna aykırı hareket edenler cezaevine girebiliyor. O nedenle üyelerimizin bu dönemde kendilerini çok iyi yetiştirmeleri, kanunları ve yönetmelikleri yakından takip etmeleri gerekiyor. Biz de bundan sonra üyelerimizin kişisel eğitimleri ile birlikte mesleki gelişmelerine katkı sağlayacak çalışmalara ağırlık vereceğiz" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.