• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Pasaport Pizza büyümeyi sürdürüyor

Pasaport Pizza büyümeyi sürdürüyor

15.06.2012, 18:51

Antalya'da 10. şubesini hizmete açan Pasaport Pizza'nın Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Kahveci, yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalıştıklarını ifade etti


Kurulduğu 1998 yılından bu yana hızla büyümesiyle dikkat çeken Pasaport Pizza, Antalya'da 10. şubesini hizmete açtı. Türkiye genelinde 75 noktada hizmet verdiklerini belirten Pasaport Pizza Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Kahveci, "Tüm Pasaport Pizza sevenlerini aynı lezzetle buluşturmak istiyoruz" dedi.

ÇEVREYE SAYGILIYIZ
Pasaport Pizza Antalya Kalkan Şubesi pizzaseverlerin katıldığı törenle açıldı. Antalya'da Çarşı, Dokuma, Serik, Belek, Defterdarlık, Uncalı, Meydan Kavşağı ve Kipa'dan sonra 10'uncu şubesini Kalkan'da açan Pasaport Pizza'nın bundan sonraki şubesi Kaş'a açılacak. Kaş'taki organizasyonu da Kalkan şubesinde olduğu gibi Barış Gürses yürütecek.
Türkiye genelinde 75 noktada hizmet verdiklerini ifade eden Pasaport Pizza Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Kahveci, Kaş şubesinin işlemlerinin tamamlandığını ancak inşaat yasağı nedeniyle açılışının, turizm sezonu sonunda yapılacağını açıkladı. Kahveci, "Tedarikçilerimiz kendini kanıtlamış, ülke çapında bilinen firmalar. Tavuk ve sucuk grubunda Banvit, süt ürünlerinde Sütçüoğlu kulanıyoruz. Ayrıca şube sahibi tüm personel hizmet içi eğitime tabi tutuluyor" diye konuştu.
Yüzde 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsediklerini ve bundan taviz vermediklerini söyleyen Kahveci, "Markamızın değerinin bilincinde hareket ederek gerek mevcut olan şubelerimizde gerekse yeni açılacak noktalarımızda Pasaport Pizza sevenlerini aynı lezzetle buluşturabilmek istiyoruz" diye konuştu. Tüm şubelerimizde hijyen ve temizlik öncelikli konu olduğunu, hem kendi bünyelerinde oluşturulan hem de alışveriş merkezleri yönetimleri tarafından atanan bağımsız "gizli müşterilerce" şubelerin ziyaret edilip denetlendiğini belirten Kahveci, "Hamur her gün taze olarak şubelerimizde açılıyor. Tüm şubelerde standart lezzete ulaştık. Yerel tatlara da önem veriyoruz" dedi.
Kahveci, İzmir, Tokat, Manisa, Muğla, Bursa, Mardin, Antalya, Aydın ve Diyarbakır'da çok sayıda yeni şubenin kısa sürede açılacağını, bunun yanıda İsviçre ve Dubai'de de yine Pasaport Pizza'nın müşterileriyle yakında buluşacağını söyledi.


Pasaport Pizza büyümeyi sürdürüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN