• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

"Raylı tenteler her mevsim kullanılıyor"

Raylı tenteler her mevsim kullanılıyor

12.07.2013, 19:32

Sektörde 30'uncu yılını kutlayan Oba Tente, dinamik ve sürekli büyüyen yapısıyla gölgeleme sistemlerinde öncü firmalardan biri olmaya devam ediyor. Gölge sistemlerinde de artık estetik ve yüksek kalitenin vazgeçilmez olduğunu belirten firma sahibi Raşit Eryaz, "Oba Tente olarak tüketicinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni, mimari formlar ve alternatif sistemler üretiyoruz" dedi. Gölgelendirme sistemlerinde sundukları çözümlerin sadece korunmaya yönelik olmadığını söyleyen Eryaz, dört mevsim kullanılabilen ve hemen hemen her mekanda bütünleyiciliği sağlayan açılır kapanır sistemlerin yoğun olarak tercih edildiğini dile getirdi. Eryaz, Raylı Tente-Pergotent adı verilen sistem üzerinde younlaştıklarını belirtti.

Fonksiyonel ürün
Açılır kapanır ürünlerin tercih edilmesinde pekçok faktörün rol oynadığını söyleyen Eryaz, "Kapalı alanlarda sigara ve tütün maddelerine tüketim yasağı gelmesi ile birlikte mekanlar böyle fonksiyonel ürünlere ihtiyaç duymaya başladı. Değişen sosyo-kültürel faktörlerden dolayı yeme-içme alışkanlıkları kafe-restoran gibi ortamlara yöneldi. Dolayısıyla aç-kapa sistemlerin bu mekanlarda kullanımı da arttı. Ayrıca villa ve yazlıklarda eski tip sundurma türü hareketsiz, basık yapılar kullanım rahatlığı açısından istenilen ferahlığı vermiyor. Bu sistemler ortamlara bu ferahlığı da sağlıyor" diye konuştu. Eryaz, raylı tentenin dört mevsim kullanılabilen, açık mekanları kapalı mekanlara tek tuşla döndürebilmek için geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tente sistemi olduğunu da dile getirdi.


"Raylı tenteler her mevsim kullanılıyor" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN