• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mutlu’ya destek yağmuru

Mutlu’ya destek yağmuru

06.02.2018, 00:00

Kongrelerini tamamlayarak göreve başlayan yeni oda başkan ve yöneticileri, Zekeriya Mutlu'ya destek ziyaretlerinde bulunarak, İESOB genel kurulunda yanında yer alacaklarını açıkladılar. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İESOB Başkanı Mutlu'yu ziyaret eden Emlakçılar Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, Kitap ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Hulusi Demir ile Balçova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali İhsan Boyacı, Mutlu'yu destekleyeceklerini deklare ettiler.

KOŞULSUZ ARKASINDAYIZ

Emlakçıların yasa tasarısı mücadelesinde Mutlu'nun en büyük destekçileri olduğuna dikkat çeken Mesut Güleroğlu, 'Zekeriya başkanımız olaylara daha geniş bir perspektiften bakarak, sosyal alanlarda da üyelerine öncülük ediyor. Mesela başkanvekilimiz Gönül Vural'ın başkanlığını yürüttüğü İESOB Kadın Kolları, örnek gösterilebilecek bir proje. İzmir esnaf teşkilatını her platformda layıkıyla temsil ediyor. Doğru çalışan makinanın dişlileri değiştirilmez. Başkanımızdan memnunuz, koşulsuz arkasındayız" diye konuştu.

İÇİMİZDEN BİRİ

Mutlu'nun ilk işyerini Balçova'da açtığını hatırlatan Ali İhsan Boyacı da, 'Zekeriya Mutlu her şeyden önce bir Balçovalı, bizim hemşerimiz, ticaret hayatına Balçova'da atılan esnafımız. Dünden bugüne çalışmalarımız için güç verdi, moral aşıladı. Bakın büyük zorluklarla gerçekleştirdiğimiz yeni binamıza koyduğumuz her tuğlada da emeği vardır. Tecrübesiyle bize her zaman yardımcı oldu, yön gösterdi. Kendisini başkan olarak değil bir ağabey olarak görüyoruz. Gönlü bu kadar zengin olan başkanımıza karşı elbette biz de üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Birlik kongresinde tüm sevgimizle, yüreğimizle arkasında kenetleneceğiz' dedi. Esnaf yöneticiliğin özveri istediğini kaydeden Mutlu ise, kendisine gösterilen teveccühten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Mutlu, 'Ancak el birliği ile her türlü sorunun üstesinden gelinir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğim.' diye konuştu.

Mutlu’ya destek yağmuru haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA