• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şoför Odaları Mutlu için tek yürek oldu

Şoför Odaları Mutlu için tek yürek oldu

06.02.2018, 23:14

Genel kurullarını tamamlayarak göreve başlayan bazı şoför odalarının başkan ve yöneticileri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu'ya Birlik kongresi öncesi destek ziyaretinde bulundu. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu'yu ziyaret eden Bornova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Murat Canlı, Kamyoncular ve Kamyonetçiler Odası Başkanı Ali Topal, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay ile İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, Birlik genel kurulunda Zekeriya Mutlu'nun yanında yer alacaklarını açıkladılar. Kendisine gösterilen teveccühten duyduğu mutluluğu dile getiren İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ise, ulaşım sektöründe önemli sorunların olduğuna dikkat çekti. Elbirliği ile her türlü sorunu aşacaklarına inandığını kaydeden Mutlu, "Beraber, dayanışma içinde çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da teşkilatımız için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğim" dedi.

KOŞULSUZ ARKASINDAYIZ

Tahir Silay (Ödemiş Şoförler Odası Başkanı): Başkanımızı ziyaret ederken çiçeğimizin üzerine 'Yolunuz Yolumuzdur' diye yazdırdık. Bu zaten her şeyi açıklıyor, başka söze gerek yok. Zekeriya Mutlu İzmir Esnaf Teşkilatı için bir şanstır. Oda yönetimi olarak genel kurulda kendisinin yanında yer alacağız. Birlik kongresini bir seçim olarak görmüyoruz, Başkanımız Mutlu'nun alternatifi yok. Allah başımızdan eksik etmesin.

Murat Canlı (Bornova Şoförler Odası Başkanı): Zekeriya Mutlu'yu Birlik kongresinde yeniden Birlik başkan adayı olarak görmek istiyoruz. Kendisini destekleyeceğiz. Zekeriya Başkandan memnunuz. Bugüne kadar ilgisini odamızdan hiç esirgemedi.

Ali Topal (Kamyoncular Odası Başkanı): 15 yılı aşkın süredir odamızı aynı ekiple yönetiyoruz. Yönetime geldiğimiz ilk günden bu yana Zekeriya Mutlu arkamızda oldu, en büyük yardımcımız oldu. Zekeriya Başkanımızla yeni dönemde de uyumlu çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Koşulsuz Zekeriya Mutlu'yu destekleyeceğiz. Kongrede de üzerimize düşen görev olursa Başkanımız Mutlu için yerine getirmeye hazırız.

Celil Anık (İzmir Şoförler Odası Başkanı): Zekeriya Mutlu ulaşım alanında gerek UKOME çalışmalarımızda gerekse üyelerimize yönelik her sıkıntımızda bize sahip çıktı, yanımızda oldu, yol gösterdi. Ulaşım sektörünün sorunları çok. Böylesine zorlu bir süreçte Zekeriya Mutlu gibi deneyimli, çalışkan ve özverili esnaf liderlerine ihtiyaç duyuyoruz. Genel kurulda tüm coşkumuzla ve yüreğimizle Mutlu'nun arkasında kenetleneceğiz.

Oto Tamircileri'nin tercihi 'Mutlu'

İzmir Oto Tamircileri Odası'nın yeni yönetimi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan, amaçlarının yeni yöneticileri tanıtmak ve Birlik genel kurulunda Zekeriya Mutlu'yu destekleyeceklerini deklare etmek olduğunu söyledi.

MUTLU'NUN ASKERLERİYİZ

90'lı yılların başında Zekeriya Mutlu ile aynı dönemde esnaf teşkilatında yöneticilik yapmaya başladığını hatırlatan Necdet Heppekcan, "Zekeriya Başkanımızla uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, odamıza her zaman yakın ilgi göstermiştir. Çok naziktir ve esnaf sorunlarına karşı büyük hassasiyet gösterir. Esnaf için koşan Zekeriya Mutlu'yu tüm Türkiye tanıyor. Federasyondaki görevim nedeniyle Başkanımız Mutlu'nun Türkiye'deki gücünü iyi biliyorum. Edirne'de, Adana'da veya başka bir ilde Zekeriya Mutlu'nun adı geçince herkesin saygı gösterdiğine şahit oldum. Türkiye tarafından takdir edilen başkanımıza İzmir olarak sahip çıkmalıyız. Birlik genel kurulunda Mutlu'nun yanındayız. Her türlü imkanlarımızla Zekeriya Mutlu'nun askerleriyiz" diye konuştu.

Şoför Odaları Mutlu için tek yürek oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN