• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yerli otomobilde teşvik verilecek

Yerli otomobilde teşvik verilecek

25.05.2018, 23:26

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yerli otomobil almayı düşünen vatandaşlara yönelik iki müjdeli haberi açıkladı: 2021 yılında piyasaya çıkacak olan yerli otomobil emsallerinden en az yüzde 5 daha ucuz olacak, yerli otomobil alacak vatandaşa teşvik verilecek. Yerli otomobil projesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın projesi olduğunun altını çizen Bakan Özlü projede şirket kurulumunun tamamlandığını belirtti. AK Parti'nin milletvekili aday listesini de yorumlayan Bakan Özlü, listede Başbakanın ve 21 bakanın yer aldığını hatırlatarak "Güçlü meclis güçlü kabine" vurgusu yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi ilk turda kazanacağını dile getiren Özlü, "24 Haziran'da AK Parti kendisiyle yarışacak. Biz kendimizle yarışacağız" dedi.

SELÇUK ADIGÜZEL

Yerli otomobilde teşvik verilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN