• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Boeing’le ortak oldu

THY Boeing’le ortak oldu

29.05.2018, 09:48

TÜRK Hava Yolları'nın uçak bakım-onarım alanında faaliyet gösteren şirketi THY Teknik, ABD'li uçak üreticisi Boeing ile Global Filo Bakım Tedarikçi Anlaşması imzaladı.

Anlaşma ile THY Teknik, Boeing uçaklarının hat bakımı, ağır bakım, komponent bakım ve onarım hizmetlerinde Boeing'in stratejik ortağı oldu. Anlaşma aynı zamanda teknisyen eğitimi ve sertifikalandırılmasına da imkân tanıyacak. THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Karaman, İstanbul ve Ankara'daki temel bakım tesislerinin yanı sıra 50'den fazla uluslararası hat bakım noktasında müşterilere kapsamlı bir uçak bakım ve onarım hizmeti sunduklarını belirtti.


Cevdet ÖZDEMİR/SABAH

THY Boeing’le ortak oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN