• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Saygılı’dan çıkarması

Saygılı’dan Japonya çıkarması

17.06.2018, 23:20

Türkiye'de rulman sektörünün öncü firmalarından Saygılı Rulman, sektöre ve tüm ülkeye değer katmaya devam ediyor. Dünyanın rulman sektöründeki dev markalarından olan Nachi ile Saygılı Rulman'ın ortaklığının 10. yıldönümü nedeniyle Japonya'da düzenlenen törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı "Ülkemizin güçlü büyümesindeki en önemli etkenlerden biri de yabancıların da Türkiye'de yatırım yapmasıdır. Bizler de bu yolda çalışma ve işbirliklerimizi sürdürüyoruz" dedi.

ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER YAPTI

İş dünyasındaki başarılı ataklarıyla ön plana çıkan Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, 2008 yılından bu yana iş ortaklığı yaptıkları Nachi firmasının daveti üzerine geçtiğimiz günlerde Japonya'ya gitti. Nachi Fujikoshi - Saygılı Rulman işbirliğinin 10. yıldönümü onuruna düzenlenen törene katılan Bilal Saygılı, Nachi üst düzey yetkilileri ile önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORUZ

Japonlara Türkiye'yi tanıtan ve yatırım için ülkemize davet eden Bilal Saygılı, Türki Cumhuriyetler, komşu ve bölge ülkeler ile ihracat yapmak için önemli anlaşmalar yaptıklarını belirtti. En büyük hayalinin Japon sermayesini İzmir'e getirmek olduğunu söyleyen Saygılı, "Küreselleşen dünyada hem firmamız hem de ülkemiz için sınırları aşarak çalışmaya ve yeni açılımlar yapmaya devam ediyoruz. Gittiğimiz ülkelerde Türkiye'yi tanıtıyor; ülkemizde yatırım yapmaları konusunda onları ikna etmeye çalışıyoruz." dedi.

Saygılı’dan Japonya çıkarması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN