• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nef, ’daki 3. projeye başlıyor

Nef, Bodrum’daki 3. projeye başlıyor

25.07.2018, 23:03

Lüks projeleriyle fark yaratan Nef, ’da Yalıkavak ve Gölköy’den sonra üçüncü projesini Turgutreis’te yapacak. Firmanın ‘Rezerve’ konseptiyle yaptığı projeler yoğun ilgi ile karşılaşıyor

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Nef'in, lokasyon, fiyat, hedef kitle ve projede kullanılan malzemelerle, lüks segmenti hedefleyen yeni bakış açısı 'Reserve' konseptini Bodrum'da tanıttı. Yeni yatırım merkezi olarak Bodrum'u seçtiklerini anlatan Timur, bölgede Rezerve konseptli üçüncü proje için çalıştıklarını açıkladı.

BANYAN THREE İŞLETECEK

Nef Yalıkavak ve Nef Gölköy projelerine olan ilgiden memnun olduklarını söyleyen Timur, "Lüks segmenteki Yalıkavak ve Gölköy projelerimizden sonra Turgutreis'te 160 dönümlük yeni bir arsaya önümüzdeki yıl başlamayı planlıyoruz" dedi. Üç tarafı denizle çevrili 116 dönümlük bir yarımadada yer alan Nef Yalıkavak, 398 adet villa ve rezidanstan oluşuyor. Rezidansların tümü deniz görüyor. Nef Yalıkavak, 460 metre uzunluğunda bir sahil şeridine, 2 bin metrekarelik bir kumsala sahip. Erden Timur, lansmana çıkmadan projenin yüzde 60'ını sattıklarını belirterek, "Nef Yalıkavak'ta dünyanın en lüks resort otel zincirlerinden Banyan Tree yer alacak. Banyan Tree, böylece Avrupa'daki ilk otelini de Türkiye'de açmış olacak" diye konuştu.

Nef, Bodrum’daki 3. projeye başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN