• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Emekliler Şubat ayında ne kadar alacak?

Emekliler Şubat ayında ne kadar zam alacak?

08.02.2019, 09:56

Binlerce SSK ve Bağ-kur emeklisi Şubat zammını bekliyor. Şubat ayında yapılacak ile beraber bin liranın altında emekli aylığı alan kalmayacak. Binlerce emeklinin geliri artacak. Peki Şubat ayında hangi emekli ne kadar zam alacak? Emekli maaşlarına ne kadar zam yapılacak? İşte merak edilenler...

Emekliler Ocak zamlarını alırken, yapılan yasal düzenleme ile düşük maaşlı emeklilerin gelirinde ekstra artışın yolu açıldı. Meclis'ten geçen ve tarafından onaylanarak 'de yayımlanan düzenleme, bu ay emeklilerin maaşına yansıyacak.

Emekliler Şubat ayında ne kadar zam alacak? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN