• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Egebem ve ’dan kutlama

Egebem ve Central Hospital’dan kutlama
Giriş Tarihi: 16.3.2019

30 yıl önce Gürteksan A.Ş. olarak ticari hayatına başlayan Egebem A.Ş. 30. Batı Anadolu Central Hospital ise 20. kuruluş yıldönümünü şirket çalışanları, hastane personeli, hekimler ve ailelerinin katılımıyla İzmir Arena'da kutladı.
Yaklaşık 800 kişiye iş istihdamı sağlayan Egebem A.Ş. ile Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, "Böyle büyük ve başarılı bir aileye sahip olduğum için mutluyum.
Bugün ben hayallerime ulaştıysam, bu sizin özverili çalışmalarınız sayesindedir.
Şirketlerimizin hizmetlerini sağlık, eğitim ve gıda olmak üzere 3 ana başlık altında topladık.
Bunları turizm ve inşaat izlemekte. Çok kısa zamanda büyük çaba sarf ettiğimiz Manisa Karaçam bölgesinde Batı Anadolu Üniversitesi'ni de hayata geçirerek şirketlerimiz bünyesine katacağız" dedi.
Gürbüz, daha sonra 20. yıl nedeniyle Central Hospital bünyesinde çalışan başarılı personeline plaket takdim etti.

ERCAN AKGÜN

Egebem ve Central Hospital’dan kutlama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN