• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akhisarlı üreticiden erteleme talebi

Akhisarlı üreticiden borç erteleme talebi
Giriş Tarihi: 18.7.2019

AKHİSAR Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri basın açıklaması yaparak "Bankalara ve tarım kredi kooperatiflerine olan kredi borçlarımızın faizsiz olarak ertelenmesini istiyoruz" dedi. İhsan Gümüş, zeytinde ürün yokluğundan zararlarının yüzde 80'e vardığının altını çizerek "Bu durum tütün, üzüm ve domateste de böyle. Bizleri yöneten sayın büyüklerimizden biz üreticilerin sesini duymalarını, borçlarımızın faizsiz olarak ertelenmesini istiyoruz. Muhtarlar ve üreticiler olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

KENAN MOLLA

Akhisarlı üreticiden borç erteleme talebi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN