• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

turizmcilerden 9 günlük tatil talebi

Aydınlı turizmcilerden 9 günlük tatil talebi
Giriş Tarihi: 18.7.2019

KUŞADASI'NDAKİ turizm sektörü temsilcileri Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi Kurban bayramında da tatil süresinin idari izinlerle birleştirilerek 9 güne çıkarılmasını istiyor. Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) Başkanı Tacettin Özden, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin ilçedeki otellerin doluluk oranının en üst seviyeye çıkartacağını söyledi. Özden, "Başkan Erdoğan'dan bu konuda müjdeli haberi bekliyoruz" dedi. 9 günlük tatilin esnaf, turistik işletme ve otel sahiplerine çifte bayram sevinci yaşatacağını ifade eden Özden, "Otelcilerimiz bu kararın alınmasını bekliyor. Bu karar erken açıklanırsa memnun oluruz. Çünkü turizm sektöründe tatil planı yapılması acısından zamanlama çok önemli" dedi.

İHSAN KARATAŞ

Aydınlı turizmcilerden 9 günlük tatil talebi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN