• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’lerde kaçınılmaz

KOBİ’lerde dijital dönüşüm kaçınılmaz
Giriş Tarihi: 16.8.2019

(TBD), 'lerin Dijital Dönüşümü için altın rehber hazırladı.

Türkiye Bilişim Derneği (TBD), KOBİ'lerin Dijital Dönüşümü için altın rehber hazırladı. TBD öncülüğünde Alper Gerçek ve Dr. Haluk Gökşen tarafından kaleme alınan "Endüstri 4.0 KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm Rehberi" KOBİ'lerde dijital değişimin sağlıklı bir şekilde yönetimi ve başarılı bir şekilde tamamlanması amacıyla hazırlandı. Rehberin KOBİ'lerin dijital dönüşümünde yol haritası olacağını söyleyen TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe, "KOBİ'lerin dünya ile rekabet etmesi, ayakta durabilmesi ve yeni üretim biçimlerine ayak uydurabilmesi için dijital dönüşümü gerçekleştirmesi gerekiyor. KOBİ'lerde dijital dönüşüm kaçınılmaz. Teknolojiye yatırım yapmak, çalışanları işsiz bırakmaz, firmanızı globalleşen dünyada rakip firmalarla baş edecek güçlü bir firma haline getirir" dedi.

BARIŞ ŞİMŞEK

KOBİ’lerde dijital dönüşüm kaçınılmaz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN