• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sahiplerine verildi

EBSO Çevre Ödülleri sahiplerine verildi

15.1.2020

EGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından 2001'den bu yana farkındalık oluşturup çevreye duyarlı projelerle örnek olan sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla verilen EBSO Çevre Ödülleri sahiplerini buldu. Törende konuşan EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, sürdürülebilir ekonominin kalkınmanın temellerinden biri olduğunu belirterek "EBSO olarak bir yandan sanayinin gelişimini hedeflerken, bir yandan da çevresel değerleri en üst seviyede tutuyoruz" dedi. Yorgancılar başvuran firmalara, jüriye, EBSO Çevre Çalışma Grubu Başkanı Erdoğan Çiçekçi'ye ve emeği geçenlere teşekkür etti. EBSO Çevre Ödülleri'nde bu yıl birincilik ödülünü Tetra Pak, ikincilik ödülünü Norm Cıvata ve üçüncülük ödülünü Pınar Et kazandı. Ege Seramik ise teşvik ödülüne layık görüldü.

EBSO Çevre Ödülleri sahiplerine verildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.