• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan flaş mesajlar

Bakan Albayrak, "Geride bıraktığımız süreç, salgının ekonomisine etkisinin, gelişmekte olan ülkelere göre çok daha az olacağını gösterdi Normalleşme döneminde, Türkiye için ortaya çıkan potansiyeli ve ekonomide yeni başarı hikayesi yazma imkanını en iyi değerlendireceğiz" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan flaş mesajlar

21.05.2020, 15:17 Güncelleme Tarihi: 21.05.2020,15:38

Son dakika haberi... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Geride bıraktığımız süreç, salgının Türkiye ekonomisine etkisinin, gelişmekte olan ülkelere göre çok daha az olacağını gösterdi" açıklamasında bulundu.

Albayrak, "Normalleşme döneminde, Türkiye için ortaya çıkan potansiyeli ve ekonomide yeni başarı hikayesi yazma imkanını en iyi değerlendireceğiz" dedi.

Bakan Albayrak, "Bugün itibariyle 180 bin 933 işletmemize 145,6 milyar liralık işe devam finansmanı sağladık." ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak koronavirüs sürecindeki destek miktarını açıkladı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan flaş SWAP mesajı Hazine ve Maliye Bakanlığından flaş açıklama: Swap anlaşmaları imzalandıkça kamuoyu ile paylaşılacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan flaş mesajlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA