• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de sağlık hizmeti verilecek

ALOSBİ’de sağlık hizmeti verilecek

2.8.2020

Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi'ne '112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu' kurulacak. ALOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan, "Bizim her zaman ilk amacımız çalışanı ve sağlığını korumak, üretimin ve işletmenin güvenliğini sağlamaktır" dedi.

ÖNCELİK ÇALIŞANI KORUMAK
60 bin kişiye istihdam sağlayan ALOSBİ'de kurulacak '112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu' için İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mehmet Burak Öztop ile ALOSBİ yönetimi arasında 10 yıllık süreyi kapsayan protokol imzalandı. Bölgeye kazandırılacak sağlık hizmetleri istasyonunun yatırımı ALOSBİ'ye, işletmesi ise İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'ne ait olacak. Tezcan; liman yatırımları, Menemen- Aliağa-Çandarlı otobanı, İZBAN hattının Bergama'ya uzatılması gibi etkenlerle yatırımcının bölgeye ilgisinin arttığını söyledi. Ayrıca ALOSBİ yönetimi olarak sanayicinin rekabette gücünü artırmak, bölgedeki sektörlerin sorunlarını saptamak ve çalışanların güvenliğini sağlamak için çabalar gösterdiklerini belirtti.

ALOSBİ’de sağlık hizmeti verilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.