• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Dalgalanmalar gerçeği yansıtmıyor’

Bölgesinde ve dünya gündemindeki konularda söz sahibi olan Türkiye’den rahatsız olanlar, yine kurlar üzerinden saldırıya geçti. Son gelişmeleri değerlendiren Prof. Dr. Kerem Alkin, “Saldırının merkezi Londra. Türkiye bu bilek güreşini kazanacaktır” dedi.

‘Dalgalanmalar gerçeği yansıtmıyor’

8.8.2020

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, makro göstergelerdeki dalgalanmaların Türkiye ekonomisinin gerçeğini yansıtmadığını belirtti. Twitter'dan yaptığı paylaşımda ekonomide yaşanan hareketliliğe değinen Varank, "Ne yazık ki 'Ekonomi kötüye gitsin, gemi su alsın, ülke batsın da yeter ki gitsinler' diyenler var. Derdi memleket olmayandan ne vatana ne de millete fayda gelir. Kalkınmaya dönük yatırım iştahını artıran adımlarla, Türkiye'yi hep beraber hak ettiği seviyelere taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

‘Dalgalanmalar gerçeği yansıtmıyor’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.